GoDaddy Websäit Sécherheet
Kritt Rou mat Websäit Iwwerwaachung a Schutz.
Standard Sécherheetsplang ab $5.99/Mount
Start » Cybersécherheet » GoDaddy Websäit Sécherheet
Websäit-Sécherheetsdéngschter, déi entwéckelt goufen, fir Cybersécherheetsbedrohungen un der Quell ze neutraliséieren.
Geduecht fir Schutz a Verteidegung.
Onlimitéierte Säiteschutz
GoDaddy Website Security bitt Schutz fir Är ganz Websäit, egal wéivill Säiten et ass, a gëtt Iech Rou wann et ëm d'Sécherheet vun Ärer Websäit geet.
Fortgeschratt Sécherheet Iwwerwachung
Mat deeglecher Iwwerwaachung sinn d'Siten ni vulnérabel fir Cybersécherheetsbedrohungen. Dat läit dorun, datt d'Bedrohungen identifizéiert a behuewe ginn, soubal se optrieden.
Iwwergräifend Sécherheet
All GoDaddy Websäit Sécherheetsplang enthält eng Firewall (WAF) fir Malware ze verhënneren, en SSL Zertifikat an der Firewall fir sensibel Donnéeën ze verschlësselen, an eng Site Sanéierung fir Malware ze läschen.
GoDaddy Websäit Sécherheetspläng a Präisser
Standard
$5.99
pro Mount
Essentiell Sécherheet mat kontinuéierleche Scannen, Firewall-Schutz an SSL.
Schützt eng Websäit
Schützt eng Websäit mat ëmmer aktiver Sécherheet
Firewall blockéiert aktiv Hacker a béiswëllegen Traffic
SSL Zertifikat abegraff mat der Firewall
Kontinuéierlech Malware-Scanning fir Geforen fréi z'entdecken
Jährlech Reinigung a Sanéierung vun der Websäit, wann Är Websäit kompromittéiert ass
Détailléiert
$17.99
pro Mount
Komplett Sécherheet mat Backups fir Site mat Sécherheetsproblemer.
Verbesserten Schutz fir eng Websäit
Schützt eng Websäit mat fortgeschratt Sécherheet
Firewall blockéiert aktiv Hacker a béiswëllegen Traffic
SSL Zertifikat abegraff mat der Firewall
Kontinuéierlech Malware-Scanning an Detektioun vu Bedrohungen
Onlimitéiert Site-Botzen a Sanéierung
DDoS-Schutz mat agebautem CDN fir méi séier Ladezäiten
25 GB séchere Backup-Späicher abegraff
Premium
$26.99
pro Mount
Am beschten fir Siten, déi Prioritéitsënnerstëtzung a séier Malware-Entfernung brauchen.
Maximalen Schutz fir eng Websäit
Schützt eng Websäit mat Sécherheet op Firmenniveau
Firewall blockéiert aktiv Hacker a béiswëllegen Traffic
SSL Zertifikat abegraff mat der Firewall
Kontinuéierlech Malware-Scanning an Detektioun vu Bedrohungen
Onlimitéiert Site-Botzen mat prioritärer Reparatur
Fortgeschrattene DDoS-Schutz mat CDN fir maximal Leeschtung
200 GB séchere Backup-Späicher abegraff
Wat ass GoDaddy Websäit Sécherheet?
GoDaddy Website Security ass e Service, deen eng ëmfaassend, benotzerfrëndlech Léisung ubitt, déi hëlleft Är Websäit géint Malware, Hacker an aner Cybersécherheetsbedrohungen ze schützen. Wann Dir d'Tools kombinéiert, déi hëllefen Är Websäit an hir Visiteuren ze schützen, suergt Dir dofir, datt Äert Geschäft ëmmer online geschützt ass.
Zu de wichtege Cybersécherheetsinstrumenter, déi all GoDaddy Website Security Plang enthält, gehéieren eng Firewall (WAF) fir Bedrohungen ze blockéieren, en SSL-Zertifikat, dat hëlleft sensibel Benotzerinformatiounen ze verschlësselen, souwéi Malware-Scanning fir nei Cybersécherheetsproblemer z'identifizéieren, soubal se optrieden.
An der haiteger digitaler Landschaft, déi sech ëmmer verännert, ass et wichteg, net nëmmen Virsiichtsmoossnamen ze treffen, fir Är Websäit ze schützen, mä och d'Leit, déi Är Websäit besichen. Wann Dir GoDaddy Website Security op Ärer eegener Websäit implementéiert, léisst Dir der Welt wëssen, datt Dir et eescht mat der Online-Sécherheet mengt a bäidréit, fir den Internet zu enger méi sécherer Plaz fir all ze maachen.
Wéi hëlleft GoDaddy Website Security meng Websäit ze schützen?
GoDaddy Website Security handelt als Schëld fir Attacken ze blockéieren, an als eng Verteidegungsschicht fir Är Websäit. Vu Malware bis zu anere Cybersécherheetsbedrohungen, GoDaddy Website Security ass entwéckelt fir Bedrohungen ze fannen an ze eliminéieren ier se iwwerhaapt zu engem Problem ginn.
Detektéiert a läscht Malware
Är Websäit gëtt all Dag op Malware souwuel um Frontend wéi och um Serverniveau gescannt, fir sécherzestellen, datt näischt bemierkt gëtt.
CDN Leeschtung Boost
Mat engem Content Delivery Network (CDN) gëtt Är Websäit op verschiddene Serveren gespäichert, wat Är Websäit ëm bis zu 50% beschleunegt fir méi séier Ladezäiten.
Iwwerwaachung vu Google Blacklists
Säiten, déi kompromittéiert sinn, kënne vu Google op eng schwaarz Lëscht gesat ginn, fir datt d'Leit se net besichen. Mat der Iwwerwaachung vun der schwaarzer Lëscht kënnt Dir Är Säit vun dëser Lëscht ofhalen.
Brute Force Schutz
Brute-Force-Attacken entstinn doduerch, datt Bots oder Hacker probéieren, Passwierder ze kombinéieren, bis se erfollegräich sinn an Zougang zu Ärem System kréien. Stoppt dës Attacken direkt.
Injektiounspréventioun
Dëst kann geschéien, wann en Ugräifer Mängel ausnotzt a béiswëlleg Code oder Daten op eng Websäit bäifüügt, fir Zougang zu Ärer Datebank ze kréien an Informatiounen aus där ze klauen.
Zero Day Preventioun
Nei Online-Bedrohungen entstinn ëmmer erëm. Wann nach kee Verteidegungspatch fir eng nei Bedrohung erauskomm ass, kënnen Ugräifer probéieren, d'Schwachstelle auszenotzen.
Verdeelt Denial-of-Service-Präventioun (DDoS)
DDoS-Attacke geschéien duerch béiswëlleg Versich, Är Websäit mat enger Iwwerschwemmung vun Internetverkéier ze iwwerfuerderen, den normalen Traffic ze stéieren an eventuell Onzougänglechkeet ze verursaachen.
Webapplikatioun Firewall Schutz (WAF)
Mat dem Web Application Firewall (WAF) Schutz vu GoDaddy suergt Dir dofir, datt Malware an aner Bedrohungen ofgefaange a gestoppt ginn, soubal se an der Géigend vun Ärer Websäit entdeckt ginn.
Préventioun vu Cross-Site Scripting
Och bekannt als XSS, schécken dës üblech Attacken, déi vum Benotzer geliwwert goufen, ouni Validatioun un e Webbrowser, wouduerch Attacker den Traffic kapere kënnen an onerlaabten Zougang zu den Daten kréien.
Vertraut vu Clienten iwwerall
Gitt Iech selwer Rou mat engem komplette Schutz.
D'Wourecht ass, datt all Websäite vun Zäit zu Zäit mat Cybersécherheetsbedrohungen an Attacken konfrontéiert sinn. Säiten ouni Sécherheetsmoossname si méi vulnérabel fir vun dësen Attacken betraff ze ginn.
Mat GoDaddy Website Security, ënnerstëtzt vun der Kraaft vu Sucuri, ass et méi einfach wéi jee virdrun Är Websäit sécher ze sécheren. Erlieft Rou a wësst, datt Är Säit iwwerwaacht a automatesch all Dag op nei Bedrohungen gescannt gëtt.
Wann a wann Gefore entdeckt ginn, ginn se ewechgeholl an eliminéiert, sou datt Är Websäit sécher a propper bleift.
Zousätzlech Cybersécherheetsinstrumenter fir Är Websäit an hir Visiteuren sécher ze halen
Eng ëmfaassend Cybersécherheet ass dee beschte Wee fir sécherzestellen, datt Är Websäit e gudde Schutz huet.
SSL Certificaten
Schafft Vertrauen mat Websäitbesicher op a schützt sensibel Donnéeën duerch Verschlësselung.
Websäit & Daten Backup
Maacht automatesch Backups vun Ärer Websäit an Ären Daten, falls Dir se jeemools musst restauréieren.
FAQs iwwer GoDaddy Websäit Sécherheet
Wéi funktionéiert d'Websäit Sécherheet vu GoDaddy?
Wéi dacks gëtt meng Websäit gescannt?
Mécht GoDaddy Website Security Backups vu menger Säit an Donnéeën?
Wéi vill kascht GoDaddy Websäit Sécherheet?
De Präis fir GoDaddy Website Security hänkt vum gewielte Plang of a läit tëscht $5.99 pro Mount an $26.99 pro Mount.
Hei sinn déi eenzel Präisser fir all verfügbare Plang:
- Standard Sécherheet: $ 5.99/Mount
- Fortgeschratt Sécherheet: $ 17.99/Mount
- Premium Sécherheet: $ 26.99/Mount
Wat mécht eng Web Application Firewall (WAF) fir meng Websäit sécher ze halen?
Wann eng Websäit scho kompromittéiert ass, ass et dann ze spéit?
Wou kann ech op mäin SSL-Zertifikat zougräifen?
Wann ech schonn en SSL op menger Säit hunn, brauch ech dann nach ëmmer e Websäit-Sécherheetsdéngscht?
Ass GoDaddy Websäit Sécherheet sou einfach wéi et schéngt?
Jo, GoDaddy Website Security soll souwuel einfach anzestellen wéi och ze benotzen sinn. Vun engem eenzegen Dashboard aus kënnt Dir alles maachen, vun der Astellung vun Ärem SSL-Zertifikat, der Iwwerwaachung vun Ärer Websäit op Malware oder aner Online-Bedrohungen bis hin zur Gestioun vun der Scanfrequenz vun Ärer Websäit.
Funktionéiert d'GoDaddy Website Security nach ëmmer, wann meng Säit soss anzwousch gehost gëtt?
Jo, dat wäert et sinn. Och wann Är Websäit bei enger anerer Firma gehost gëtt, ass GoDaddy Website Security an de meeschte Fäll ëmmer nach kompatibel. Zousätzlech, egal ob Är Websäit op engem CMS wéi WordPress, Joomla, Drupal gebaut ass oder personaliséiert programméiert ass, bitt GoDaddy Website Security ëmmer nach Schutz wéi gewinnt.
Wéi mécht de Content Delivery Network (CDN), deen mat GoDaddy Website Security ugebuede gëtt, meng Säit méi séier?
En CDN ass en Netzwierk vu Proxy-Serveren an Datenzentren, déi geographesch weltwäit verdeelt sinn. De Virdeel vun Inhaltsliwwerungsnetzwierker ass, datt se et erlaben, datt Är Websäit op Serveren lued, déi geographesch am nootste bei Äre Visiteuren sinn. Dofir lued Är Websäit méi séier.
Zum Beispill, wann Är Websäit op der Westküst gehost gëtt, awer een op der Ostküst Är Säit besicht, da lued se fir dee Besucher op der Ostküst genee sou séier wéi fir e Besucher op der Westküst, well d'Säit op engem Server lued, deen méi no bei deem Besucher op der Ostküst ass.
Hëllef verfügbar wann Dir se braucht.
Expertensupport ass 24/7 verfügbar fir Är Froen zu all Moment ze beäntwerten.
Rufft zu all Moment un. (480) 624-2500
*De Präis ass exklusiv gëlteg Steieren an ICANN-Gebühren.
Logoen vun Drëttubidder sinn Marken a registréiert Handelsmarken vun hire jeeweilegen Eegentümer. All Rechter reservéiert.